Погода на СУМЩИНІ 16 та 17 березня 2023 року: тепліша звичайної погода, з опадами переважно у вигляді дощу місцями з мокрим снігом…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9838-pohoda-na-sumshchyni-14-ta-15-bereznia-2023-roku-perevazhno-sukho-pidvyshchennia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології». у четвер та п'ятницю Сумська область перебуватиме під впливом атмосферного фронту. Очікується дещо тепліша звичайної погода, з опадами переважно у вигляді дощу місцями з мокрим снігом .

16 березня 2023 року: хмарно з проясненнями, невеликий дощ. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря вночі складатиме +1..+6°, вдень +5..+10°.

17 березня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий мокрий сніг та дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..+5°, вдень +3..+8°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.