Конотопські бійці «приземлили» рашистський БПЛА ZALA 421-16E2...

За повідомленням 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, яка базується в місті КОНОТОП, виговці «приземлили» рашистський БПЛА ZALA 421-16E2.

До слова, росіяни вихвалялися, що він невразливий та невидимий.

Проте бійці взводу радіоелектронної боротьби групи інженерного забезпечення та їх «Буковель-AD» не залишають оркам жодного шансу.

Вони зауважили, що ця модель призначена для ведення повітряної розвідки та спостереження. Оснащена камерою та тепловізійним модулем. Тривалість польоту до 4х годин, висота до 3600 м, відстань до 35 км, вага 7,5 кг, розмах крила 2,8 м. Виконаний за схемою «літаюче крило», може працювати в звичайному та безшумному режимі.

Тепер цей безпілотник уже відлітався завдяки конотопським воїнам…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9832-sohodni-rano-vrantsi-sylamy-protypovitrianoi-oborony-buly-znyshcheni-vorozhi-povitriani-obiekty-nad-sumshchynoyu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.