Рашистський гелікоптер обстріляв ракетами територію СУМЩИНИ…

Протягом дня 14 березня 2023 року – БіЖ) росіяни здійснили обстріли територій 3 громад: Білопільської, Шалигинської, Середино-Будської. Було зафіксовано 6 ворожих обстрілів з різних видів зброї − 51 «прильот»/постріл.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 15 березня 2023

Вночі − з 22.40 − був обстріл зі ствольної артилерії Зноб-Новгородської громади − 6 прильотів. Без наслідків.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 14 березня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 3 громад: Білопільської, Шалигинської, Середино-Будської. Було зафіксовано 6 ворожих обстрілів з різних видів зброї − 51 «прильот»/постріл.

Середино-Будська громада: зранку з гелікоптера здійснено ракетний обстріл (5 приходів) околиць міста Середина-Буда. Обстрілом пошкоджений приватний житловий будинок.

Білопільська громада: протягом дня по території громади росіяни стріляли з АГС (до 20 пострілів), мінометів (12 прильотів) та артилерії (7 прильотів).

Шалигинська громада перебувала під артобстрілом з САУ − 7 прильотів.

За повідомленнями військових, наразі оперативна обстановка на прикордонні Сумщини контрольована.

Формування ворожих наступальних угруповань поблизу державного кордону не виявлено.

Підрозділи Сил оборони продовжують виконувати завдання на визначених рубежах оборони вздовж державного кордону.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9846-na-sumshchyni-vid-rashystskoho-raketnoho-udaru-zahynuly-dvoie-pratsivnykiv-dptnz-znob-novhorodskyi-pal

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.