На СУМЩИНІ у зв'язку із низьким рівнем напруги у мережі введені графіки аварійних відключень (ГАВ)

Про це повідомило АТ СУМИОБЛЕНЕРГО:

«До уваги споживачів!

За розпорядженням диспетчера НЕК "Укренерго", у зв'язку із низьким рівнем напруги у мережі, по місту Суми та області введені графіки аварійних відключень (ГАВ).

Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в системі.

Про будь- які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо повідомляти на наших офіційних ресурсах:

сайті АТ "Сумиобленерго" https://soe.com.ua/

сторінці у facebook https://www.facebook.com/sumyoblenergo

телеграм-каналі https://t.me/SumyEnergo»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9820-na-sumshchyni-sohodni-7-bereznia-2023-roku-vidkliuchennia-elektroenerhii-za-hrafikamy-ne-planuietsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.