Рашисти били по громадах СУМЩИНИ ракетами та скидали вибухові пристрої з БПЛА (типу ВОГ): є людські жертви…

Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 6 громад: Білопільської, Шалигинської, Краснопільської, Есманської, Зноб-Новгородської, Середино-Будської. Було зафіксовано 94 «прильоти» − з мінометів, артилерії (РСЗВ та САУ), 2 ракетні прильоти, а також скидання 4 вибухових пристроїв з БПЛА (типу ВОГ).

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 13 березня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 6 громад: Білопільської, Шалигинської, Краснопільської, Есманської, Зноб-Новгородської, Середино-Будської. Було зафіксовано 94 «прильоти» − з мінометів, артилерії (РСЗВ та САУ), 2 ракетні прильоти, а також скидання 4 вибухових пристроїв з БПЛА (типу ВОГ).

Зноб-Новгородська громада: по селищу Зноб-Новгородське ворогом нанесено ракетний удар (1 прильот) унаслідок чого 1 цивільна особа загинула, 4 особи поранені. Також по території громади були артилерійські обстріли − 8 прильотів з САУ, а потім ще 6 з артилерії.

Есманська громада: по околиці села Бачівськ росіяни били з мінометів − 7 прильотів. Унаслідок чого пошкоджено житловий будинок та нежитлові будівлі.

Середино-Будська громада: по місту Середина-Буда був артилерійський обстріл − 4 прильоти, унаслідок чого пошкоджено 4 приватних житлових будинки та гараж. Також по території громади був мінометний (3 прильоти) та артобстріл (5 прильотів).

Шалигинська громада: росіяни били з артилерії. Зранку 14 прильотів. Після 16.00 до був ще один артилерійський обстріл (САУ − 25 прильотів), унаслідок чого пошкоджено житловий будинок.

Білопільська громада: по території громади здійснено гранатометний обстріл (66 пострілів). Також по території громади було зафіксовано 6 прильотів з мінометів та 6 − з артилерії.

Краснопільська громада: ворог здійснив ракетний обстріл (1 протитанкова керована ракета та скидання 4 вибухових пристроїв з БПЛА (типу ВОГ). Також був артобстріл громади − 8 прильотів з РСЗВ.

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 14 березня 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9840-sohodni-rashysty-zavdaly-smertelnoho-raketnoho-udaru-po-terytorii-sumshchyny-odna-liudyna-zahynula-chetvero-poranenykh

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.