Сьогодні рашисти завдали смертельного ракетного удару по території СУМЩИНИ: одна людина загинула, четверо поранених…

Сьогодні, 13 березня 2023 року, рашисти завдали ракетного удару по району професійно-аграрного ліцею в селищі Зноб-Новгородське, що на СУМЩИНІ.

Глава ОП Андрій Єрмак повідомив, що загинув один цивільний, чотирьох поранено.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9833-rashysty-z-hranatometiv-minometiv-ta-kulemetiv-obstrilialy-dvi-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.