Погода на СУМЩИНІ 14 та 15 березня 2023 року: переважно сухо, підвищення температури повітря…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9834-pohoda-na-sumshchyni-12-ta-13-bereznia-2023-roku-nestiika-pohoda-z-poryvchastym-vitrom-opadamy-u-vyhliadi-mokroho-snihu-doshchu

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології». з початком нового тижня Сумщина буде під впливом виступу антициклону зі сходу. Очікується переважно суха погода, температура повітря підвищуватиметься.

14 березня 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південний сягатиме сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень +5..+10°.

15 березня 2023 року очікується хмарність з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..+3°, вдень +7..+12°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.