Рашисти з гранатометів, мінометів та кулеметів обстріляли дві громади на СУМЩИНІ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 березня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 2 громад області: Білопільської та Великописарівської. Було зафіксовано 11 прильотів та 7 кулеметних «черг».

Білопільська громада: росіяни здійснили гранатометний обстріл − 6 прильотів. Також били з мінометів − 5 прильотів.

Великописарівська громада: був кулеметний обстріл (7 «черг»).

Ніч на СУМЩИНІ минула без обстрілів. 11 березня 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

Поліцейські Сумщини продовжують фіксувати наслідки ворожих обстрілів.

Минулої доби окупанти знову обстріляли прикордонні території області.

Загалом нараховано 38 ударів та 7 кулеметних черг.

Внаслідок обстрілів пошкоджені 2 приватні будинки, балкон квартири в багатоповерховому домі та силовий електричний кабель.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9832-sohodni-rano-vrantsi-sylamy-protypovitrianoi-oborony-buly-znyshcheni-vorozhi-povitriani-obiekty-nad-sumshchynoyu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.