Погода на СУМЩИНІ 6 по 8 березня 2023 року: коливання температури та невеликі опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9810-pohoda-na-sumshchyni-4-ta-5-bereznia-2023-roku-nevelyki-opady-ta-poryvchastyi-viter

Найближчими днями на Сумщині очікується нестійка погода з коливаннями температури та невеликими опадами.

6 березня 2023 року марно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень -1..+4°.

7 березня 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень +1..+6°.

8 березня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, місцями туман, вдень невеликий дощ. Вітер вночі змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с, вдень південний 9-14 м/с. Температура повітря вночі чкладатиме -3..-8°, вдень +4..+9°.

Світлина ІРИНИ СИЧЕВСЬКОЇ (м. Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.