Рашисти вночі і зранку сьогодні, 5 березня 2023 року, обстріляли громади СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 5 березня 2023

Протягом ночі й ранку росіяни здійснили обстріли 2 територіальних громад області: Зноб-Новгородської та Середино-Будської. Зафіксовано 31 прильот.

Зноб-Новгородська громада: за ніч росіяни здійснили кілька обстрілів з ймовірно зі ствольної артилерії по околиці смт Зноб-Новгородське − 29 прильотів. Пошкоджено ЛЕП.

Середино-Будська громада: 21:05 був обстріл громади (2 прильоти), ймовірно ствольна артилерія. Без втрат та руйнувань.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9812-pid-chas-obstrilu-rashystamy-terytorii-sumshchyny-zahynuv-cholovik-na-horodi-vlasnoho-obiistia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.