Під час обстрілу рашистами території СУМЩИНИ загинув чоловік на городі власного обійстя…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 3 березня 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 6 територіальних громад області: Шалигинської, Краснопільської, Білопільської, Есманської, Глухівської, Юнаківської. Було зафіксовано 121 прильот − з мінометів, артилерії, РСЗВ, з БпЛА ВОГами, з танку та ПТУР. На жаль, є руйнування та жертви.

Шалигинська громада: о 09:25 росіяни обстрілювали ймовірно з мінометів с. Старікове − 5 прильотів. Внаслідок обстрілу загинув місцевий мешканець. В населеному пункті пошкоджено лінію електропередач. А о 15:50 був обстріл з міномету по с. Ходине − 15 прильотів. Пошкоджено 3 житлових будинки.

Есманська громада: о 13:35 з території рф здійснено обстріл зі ствольної артилерії с. Кучерівка − 8 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок. Також по території громади ворог стріляв з РСЗВ − 20 прильотів та міномету − ще 20 прильотів.

Краснопільська громада: з 09:40 ворожий БПЛА виконав скидання 4-х боєприпасів (типу ВОГ) у різних селах громади. У цей же час зафіксовано ворожий обстріл з ПТУР 120мм (пуск 2-х ракет). Також з території рф здійснено обстріл з ПТРК.

Білопільська громада: з території рф був танковий обстріл − 1 прильот. Також зафіксовано мінометні обстріли − 12 прильотів, 16 прильотів зі ствольної артилерії, 8 прильотів із САУ.

Юнаківська громада: зафіксовано обстріл із САУ − 9 прильотів та мінометний обстріл − 5 прильотів.

Глухівська громада: о 16:15 росіяни били з мінометів − 5 прильотів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9808-rashysty-protiahom-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-zdiisnyly-obstrily-2-terytorialnykh-hromad-sumshchyny-poshkodzheno-4-pryvatni-budynky-ta-obirvano-lep

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.