Погода на СУМЩИНІ 4 та 5 березня 2023 року: невеликі опади та поривчастий вітер…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9799-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-bereznia-2023-roku-vid-pliusiv-do-minusiv-chasom-snih-ta-mokryi-snih

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних погоду на Сумщині визначатиме циклон з півночі. Очікуються невеликі опади (сніг, мокрий сніг, місцями з дощем) та поривчастий вітер.

4 березня 2023 року буде хмарно, вночі без істотних опадів, вдень в північній половині області невеликі опади, в південній без істотних опадів. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень 0..+5°.

5 березня 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі невеликі опади (сніг, мокрий сніг, місцями з дощем), вдень без істотних опадів. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с . Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень 0..+5°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.