Рашисти протягом сьогоднішніх ночі й ранку здійснили обстріли 2 територіальних громад СУМЩИНИ: пошкоджено 4 приватні будинки та обірвано ЛЕП…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 3 березня 2023

Протягом ночі й ранку росіяни здійснили обстріли 2 територіальних громад області: Зноб-Новгородської та Миропільської. Було зафіксовано 74 прильоти − з мінометів, артилерії та РСЗВ.

Зноб-Новгородська громада: з 22:40 по території громади зафіксовано 27 прльотів, ймовірно САУ, та 5 залпів приблизно по 5 ракет реактивної системи ГРАД. Обстріл продовжився о 23:20 − 3 прильоти, ймовірно САУ. Ранок у громаді теж розпочався з вибухів: з 05.30 до 06.00 з території рф здійснено мінометний обстріл по околицям с Нововасилівка − 4 прильоти.

Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний магазин та приватний будинок.

Миропільська громада: з 01.00 до 01.15 та з 04.00 до 04.15 з території рф здійснено мінометний обстріл по околицям с. Миропілля. Внаслідок обстрілу пошкоджено 4 приватні будинки та обірвано ЛЕП».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9806-rashysty-vnochi-obstrilialy-5-hromad-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.