Рашисти вночі обстріляли 5 громад СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 2 березня 2023

Вночі росіяни здійснили обстріли 5 територіальних громад області: Новослобідської, Білопільської, Хотінської, Середино-Будської, Сумської (у с.Стецьківка пошкоджено лінію електропостачання). Було зафіксовано 30 прильотів.

Хотінська громада: о 21.15 по території громади здійснено артилерійський обстріл − 4 прильоти.

Сумська громада: о 21.30 по с. Стецьківка Сумської громади здійснено артилерійський обстріл 5 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено лінію електропостачання.

Білопільська громада: о 22.08 зафіксовано 3 прильоти з міномету.

Середино-Будська громада: о 22:10 були 3 прильоти (ймовірно ствольна артилерія).

Новослобідська громада: о 22:35 зафіксовано 15 вибухів (попередньо ствольна артилерія 152 мм)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9801-rashisti-z-bpla-na-privatnij-zhitlovij-budinok-v-gromadi-sumshchini-skinuli-dva-vibukhovi-snaryadi-tipu-vog

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.