Рашисти з БПЛА на приватний житловий будинок в громаді СУМЩИНИ скинули два вибухові снаряди типу ВОГ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 лютого 2023.

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 7 територіальних громад області: Білопільської, Новослобідської, Середино-Будської, Краснопільської, Есманської, Великописарівської. Було зафіксовано 106 прильотів.

О 14.41 по с. Олександрівка Великописарівської громади з ворожого БПЛА на приватний житловий будинок було скинуто два вибухові снаряди типу ВОГ. Будинок пошкоджено.

Внаслідок обстрілу ймовірно з міномету (14 прильотів) з 15:55 до 16:35 по с. Старікове Шалигинської громади пошкоджено 4 житлові будинки (один з них зруйновано, у двох вибиті вікна, ще в одного − були вибиті вікна та осколками пошкоджена стіна).

По інших громадах − без наслідків.

Білопільська громада: зранку − з 08.35 ворог гатив з міномету − 5 прильотів. Обстріл громади продовжився після 10.00 − 8 прильотів по двох населених пунктах громади, об 11.05 − ще три.

Після 12.00 було зафіксовано 12 пострілів, можливо АГС, а також 6 мін по населеному пункту громади. Також по Білопільській громаді з 15.50 був обстріл із САУ − 28 прильотів.

А о 17.00 з ворожого БПЛА було скинуто три вибухові снаряди типу ВОГ.

Новослобідська громада: о 08-40 відбувся мінометний обстріл − 2 прильоти.

Середино-Будська громада: 10.40 − 5 прильотів (попередньо − міномет).

Краснопільська громада: о 12.15 ворог бив з артилерії − 7 снарядів. А о 13.20 був мінометний обстріл громади − 6 мін.

Есманська громада: з 13.05 зафіксовано 5 прильотів, імовірно, з міномету 120 мм.

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 1 березня 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.