Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 березня 2023 року: від плюсів до мінусів, часом сніг та мокрий сніг…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9790-pohoda-na-sumshchyni-z-25-po-28-liutoho-2023-roku-opady-u-vyhliadi-snihu-mokroho-snihu-z-doshchem-ta-pidvyshchennia-temperatury-povitria-naprykintsi-misiatsia-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», перші дні весни на Сумщині відзначатимуться слабоморозною погодою вночі та денними відлигами. Часом очікуються опади у вигляді невеликиго мокрого снігу.

1 березня 2023 року буде хмарно, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -1..+4°.

2 березня 2023 року очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень 0..+5°.

3 березня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..+1°, вдень 0..+5°.

Світлина ІРИНИ СИЧЕВСЬКОЇ (м.Путивль).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.