Рашисти вночі обстріляли три громади СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 28 лютого 2023

Вночі росіяни здійснили обстріли Середино-Будської, Хотінської та Есманської громад. Було зафіксовано 36 прильотів.

Хотінська громада: з 21.40 був обстріл з реативної системи залпового вогню − усього 30 прильотів. Середино-Будська громада: о 02:30 росіяни били ймовірно з мінометів − прильоти.

Есманьська громада: 02:40 теж зафіксовано обстріл громади ймовірно з мінометів − 3 прильоти.

Попередньо − без наслідків».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9793-rashysty-prodovzhuiut-byty-po-sotsialnii-sferi-ta-zhytlovomu-sektoru-u-hromadaikh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.