Погода на СУМЩИНІ з 25 по 28 лютого 2023 року: опади у вигляді, снігу, мокрого снігу з дощем та підвищення температури повітря, наприкінці місяця без істотних опадів

На вихідних під впливом циклону з півночі на Сумщині відбудеться зміна погодних умов. Очікуються опади у вигляді, снігу, мокрого снігу з дощем та підвищення температури повітря. В подальшому до кінця лютого та на початку березня збережеться переважно суха, в нічні години слабоморозна погода, вдень температура впевнено триматиметься вище нульової відмітки.

25 лютого 2023 року буде хмарно, вночі невеликий сніг, мокрий сніг, слабка ожеледь, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі -3..+2°, вдень +2..+7°.

26 лютого 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі невеликі опади (сніг, та дощ), вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..+3°, вдень +1..+6°.

27 лютого 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..+3°, вдень 0..+5°.

28 лютого 2023 року: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -1..+4°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.