Рашисти продовжують гатити по громадах СУМЩИНИ з різних видів зброї...

Вночі були обстріли з території рф Новослобідської та Білопільської громад області…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 25 лютого 2023

Вночі були обстріли з території рф Новослобідської та Білопільської громад області.

Новослобідська громада: вночі − з 22.20 − росіяни били з мінометів − 4 прильоти та з РСЗВ − 20 прильотів.

Білопільська громада: з 22.20 здійснено обстріл громади з РСЗВ − 20 прильотів, а потім ще 10. Також з 23.25 зафіксовано артобстріл (16 прильотів) по околиці одного із сіл громади.

Попередньо − без наслідків».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9787-rashysty-sohodni-obstrilialy-protytankovoiu-kerovanoiu-raketoiu-marshrutku-rutu-spoluchenniam-zhuravka-sumy-postrazhdali-vodii-ta-troie-pasazhyriv-dostavleni-do-sumskoi-oblasnoi-klinichnoi-likarni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.