Рашисти сьогодні обстріляли протитанковою керованою ракетою маршрутку «Руту» сполученням Журавка−Суми: постраждалі водій та троє пасажирів доставлені до Сумської обласної клінічної лікарні…

Про це повідомла СУМСЬКА ОВА:

«Російські терористичні війська продовжують порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни, здійснюючи обстріли ділянок місцевості мирних населених пунктів, цивільної інфраструктури та мирного населення.

Так, сьогодні о 16.36 ворог здійснив з території рф обстріл протитанковою керованою ракетою цивільного маршрутного таксі «Рута» сполученням Журавка−Суми в районі с. Водолаги Хотінської громади Сумського району.

Внаслідок терористичного обстрілу травмування отримали чотири цивільні особи.

Постраждалий водій та троє пасажирів доставлені до Сумської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом: контузія».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9783-rashisti-obstrilyuvali-ta-skidali-boepripasi-tipu-vog-z-kvadrakopteriv-na-gromadi-sumshchini

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.