Рашисти обстрілювали та скидали боєприпаси типу ВОГ з квадракоптерів на громади СУМЩИНИ

Було зафіксовано 93 прильоти, з яких 42 прильоти з мінометів, 7 − з артилерії, скидання 4 ВОГ за допомогою квадрокоптера та 40 прильотів з гранатомету…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 23 лютого 2023

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 5 територіальних громад області: Миропільської, Білопільської, Хотінської, Новослобідської, Краснопільської. Було зафіксовано 93 прильоти, з яких 42 прильоти з мінометів, 7 − з артилерії, скидання 4 ВОГ за допомогою квадрокоптера та 40 прильотів з гранатомету.

Краснопільська громада: внаслідок обстрілу (1 прильот) села Рясне пошкоджено 1 нежилий будинок. Також територію громади обстрілювали з мінометів − 5 прильотів. А ще зафіксовано скидання боєприпасів типу «ВОГ» з квадракоптерів, запущених з території рф.

Миропільська громада: з 09.45 росіяни били по території громади з мінометів − 6 прильотів. А з 11.40 здійснено артилерійський обстріл (САУ) − 6 прильотів.

Білопільська громада: протягом дня громада обстрілювалась з мінометів − 22 прильоти та гранатометів − 40 прильотів.

Хотінська громада: з 11.10 був мінометний обстріл − 5 прильотів.

Новослобідська громада: 4 міни росіяни скинули на територію громади.

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 24 лютого 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9778-rashysty-i-vden-i-vnochi-posylyly-obstrily-po-terytorii-sumshchyny-vodii-ta-pasazhyr-avtomobilia-hazel-z-rozvezennia-khliba-otrymaly-poranennia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.