На СУМЩИНІ сьогодні, 23 лютого 2023 року, відключення електроенергії за графіками не планується

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«Шановні споживачі!

23 лютого відключення електроенергії за графіками по місту Суми та області не планується.

Наразі дефіцит потужності у країні відсутній, у зв’язку із чим НЕК Укренерго не надає лімітів потужності до операторів системи розподілу.

Але при зростанні споживання електроенергії, можуть бути застосовані графіки погодинних вимкнень.

Тому, нагадуємо про ощадливе використання електроенергії:

вимикайте освітлення у кімнатах, в яких ніхто не знаходиться;

не вмикайте одночасно всі наявні побутові прилади;

уникайте пікових годин навантаження (07.00 - 11.00) та (16.00-23.00);

за можливості скоротіть використання, або використовуйте опалювальні прилади, посудомийні та пральні машини у нічні години.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9775-na-sumshchyni-sohodni-22-liutoho-2023-roku-vidkliuchennia-elektroenerhii-za-hrafikamy-ne-planuietsia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.