Рашисти і вночі, і вдень посилили обстріли по території СУМЩИНИ: водій та пасажир автомобіля «Газель» з розвезення хліба отримали поранення…

Сьогодні, 23 лютого 2023 року, вночі − з 22.05 до 23.00 та з 23.10 до 23.50 були артобстріли території Есманьської громади − 31 прильот…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 23 лютого 2023

Вночі − з 22.05 до 23.00 та з 23.10 до 23.50 були артобстріли території Есманьської громади − 31 прильот.

Руйнувань інфраструктури та втрат серед мирних жителів немає.

Віримо в наших захисників і захисниць!

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 22 лютого 2023

Протягом дня ворог здійснив обстріли 6 територіальних громад області: Есманьської, Білопільської, Юнаківської, Краснопільської, Новослобідської, Хотінської. Було зафіксовано понад 89 прильотів: − 80 мінометних прильотів, 8 прильотів з артилерії та 1 за допомогою протитанкової керованої ракети.

О 13.30 з території рф випущено протитанкову керовану ракету поблизу села Водолаги Хотінської громади. Внаслідок попадання по цивільному автомобілю «Газель» з розвезення хлібу водій та пасажир отримали поранення. Їм надали медичну допомогу.

Есманьська громада: протягом дня росіяни били з мінометів − 40 прильотів. Внаслідок мінометного обстрілу об 11.05 пошкоджено дорогу, адмінбудівлю приватного підприємства та 2 житлових будинки в с. Сопич.

Білопільська громада: з 09.48 здійснено мінометний обстріл села Рижівка − 3 прильоти. Внаслідок обстрілу пошкоджено один житловий будинок. Обстріл села продовжився з 15.15 − 3 прильоти. Пошкоджень зазнали ще 3 приватні житлові будинки. Також 7 мін прилетіло по іншому населеному пункту громади.

Юнаківська громада: ворог гатив по території громади з САУ − 8 прильотів.

Краснопільська громада: був мінометний обстріл після 12.00 − 3 прильоти.

Новослобідська громада: зафіксовано мінометні обстріли громади − усього 22 прильоти».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9772-rashysty-vnochi-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.