МИКОЛА ПОЛОЗОВ, солдат Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про це повідомила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА:

«Микола Петрович став на захист рідної землі, і, героїчно виконуючи свій військовий обов’язок, 18 лютого 2023 року загинув у населеному пункті Діброва Краматорського району Донецької області.

Уся наша громада схиляє голови у глибокій скорботі та висловлює щирі співчуття рідним і близьким нашого Героя.

Поділяємо ваш безмежний біль. Ніколи не забудемо, якою ціною виборюється незалежність України!

Герої не вмирають! Назавжди у строю!

Про місце, дату і час поховання захисника України Миколи Полозова буде повідомлено пізніше».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9760-oleksandr-hrytsenko-z-smt-terny-shcho-v-nedryhaylivskiy-th-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.