На СУМЩИНІ сьогодні ворог обстріляв з різних видів зброї 4 територіальні громади

Про це повідомила СУМСЬКА ОДА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 18 лютого 2023

Протягом дня ворог здійснив обстріли 4 територіальних громад області: Хотінської, Білопільської, Новослобідської, Путивльської. Було зафіксовано понад 75 прильотів.

Білопільська громада: о 9.45 з території рф відбувся мінометний обстріл - 6 прильотів. Внаслідок обстрілу в с. Рижівка пошкоджено 5 домогосподарств, 3 будинки не придатні для життя (прямі попадання). Також пошкоджено автомобіль ГАЗель.

Росіяни били з мінометів і по інших населених пунктах громади − 12 прильотів.

Новослобідська громада: зафіксовано мінометний (15 прильотів) та кулеметний обстріли.

Хотінська громада була під обстрілом з артилерії − 6 прильотів.

Путивльська громада: о 16.45 з території рф ворог скинув 11 мін.

На щастя, без жертв».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9758-na-sumshchini-protyagom-dnya-rashisti-obstrilyali-tri-teritorialni-gromadi-ta-skinuli-z-droniv-2-vibukhovikh-pristroji

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.