Погода на СУМЩИНІ з 18 по 20 лютого 2023 року: сніг, мокрий сніг та дощ

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9757-pohoda-na-sumshchyni-16-ta-17-liutoho-2023-roku-moroz-i-nevelykyi-snih

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних по Сумській області та м.Суми під впливом улоговини і атмосферного фронту циклону над Балтикою, очікуються ускладення погодних умов.

18 лютого 2023 року: хмарно, вночі значний сніг, хуртовина, вдень значний сніг, мокрий сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -5..-10°, вдень 0..+5°.

19 лютого 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень місцями невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер західний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень 0..+5°.

20 лютого 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг , вдень невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця . Вітер західний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -2..+3°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ (м. Путивль).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.