На СУМЩИНІ протягом дня рашисти обстріляли три територіальні громади та скинули з дронів 2 вибухових пристрої…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 14 лютого 2023

Протягом дня ворог здійснив обстріли 3 територіальних громад області: Білопільської, Юнаківської, Середино-Будської. Було зафіксовано близько 34 прильотів.

Юнаківська громада: з 10.20 був мінометний обстріл громади – 4 прильоти. Також було скинуто з дронів 2 вибухових пристрої (ймовірно ВОГ).

Білопільська громада: з території рф був обстріл з АГС − 28 прильотів та 6 черг з автоматичної зброї.

По території Середино-Будської громади росіяни вдарили з мінометів − 2 прильоти.

На щастя, в усіх випадках без жертв та руйнувань».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9755-rashysty-obstrilialy-8-terytorialnykh-hromad-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.