Погода на СУМЩИНІ 16 та 17 лютого 2023 року: мороз і невеликий сніг…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9749-pohoda-na-sumshchyni-14-ta-15-liutoho-2023-roku-nestiika-vitriana-pohoda-chasom-z-opadamy-u-vyhliadi-snihu-ta-mokroho-snihu

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», незважаючи на те, що до календарної весни лишилося два тижні, зима поки не здає свої позиції. Найближчими днями на Сумщині очікується кілька морозних днів, часом невеликий сніг…

16 лютого 2023 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме-9..-14°, вдень -2..-7°.

17 лютого 2023 року: хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -9..-14°, вдень -2..-7°.

Світлина ІРИНИ СИЧЕВСЬКОЇ (м.Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.