На СУМЩИНІ, 15 лютого 2023 року, напруга буде подаватись без графіків виключень…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» НАГАДУЄ: 15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ НА СУМЩИНІ

15 лютого, день без обмежень на Сумщині, тобто, впродовж доби, починаючи з 00.00 до 24.00, напруга буде подаватись без графіків вимкнень.

На основі даних, отриманих в результаті вимірів погодинного електричного навантаження, буде розрахована величина ліміту потужності електроенергії для регіону, та, відповідно, кількість годин зі світлом у майбутньому.

Тож, прохання до населення та до власників підприємств і бізнесу, протягом наступної доби, використовуйте електроенергію у повноцінному, звичайному режимі, так, якби ви користувались у мирний час».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9748-u-ponedilok-13-liutoho-2023-roku-vidkliuchennia-elektroenerhii-za-hrafikamy-na-sumshchyni-ne-planuietsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.