РУСЛАН ІЗЕМЕНКО, Герой із РОМЕНЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ДЕНИС ВАЩЕНКО, голова РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, повідомив:

«Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя - Руслана Іземенка. Неможливо підібрати слова, які зможуть загасити пекучий біль втрати! Ми ніколи не пробачимо ворогу відібраних життів та скалічених доль наших Українців!

Майбутні покоління пам'ятатимуть, хто і якою ціною здобував свободу та незалежність нашої держави.

Вічна пам'ять та царство небесне всім хто віддав своє життя за Україну».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9740-ruslan-stashko-heroi-iz-smt-terny-nedryhaylivskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.