Погода на СУМЩИНІ 14 та 15 лютого 2023 року: нестійка, вітряна погода, часом з опадами у вигляді снігу та мокрого снігу…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9736-pohoda-na-sumshchyni-z-10-po-13-liutoho-2023-roku-nevelykyi-snih-ta-pidvyshchennia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчими днями на Сумщині очікується нестійка, вітряна погода, часом з опадами у вигляді снігу та мокрого снігу .

14 лютого 2023 року буде хмарно, сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -3..+2°.

15 лютого 2023 року: хмарно з проясненнями, невеликий сніг та мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця . Вітер північний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря складатиме вночі -2..-7°, вдень -4..+1°.

Світлина ІРИНИ СИЧЕВСЬКОЇ (м.Путивль).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.