На СУМЩИНІ сьогодні, 11 лютого 2023 року, від 16 години світло відключати не планують…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«Шановні споживачі!

Для стабілізації напруги у мережі, з 16.00 ГПВ по м. Суми та Сумській області не планується.

У разі можливих змін щодо вимкнень електроенергії, ми будемо повідомляти про це на наших офіційних ресурсах:

сайті АТ "Сумиобленерго"

сторінці у facebook

телеграм-каналі

Енергетики докладають усіх зусиль для того, щоб споживачі залишалися зі світлом. Тому просимо вас дбайливо ставитись до споживання електроенергії:

не вмикайте одночасно всі наявні побутові прилади;

уникайте пікових годин навантаження (07.00 - 23.00);

за можливості скоротіть використання, або використовуйте опалювальні прилади, посудомийні та пральні машини в нічні години».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9738-pro-hrafiky-vidkliuchen-elektroenerhii-na-sumshchyni-11-liutoho-2023-roku

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.