Лейтенант ВАДИМ ПОКОТИЛО із смт ТЕРНИ, що в НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ТГ, Указом Президента України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомила Олександра Дяуліна:

«смт Терни Сумська область. Нашого земляка ст. лейтенанта Покотило Вадима Григоровича Указом Президента України номер 62/2023 нагородили орденом ,,За мужність'' ІІІ ступеня.

Дякуємо Вадім тобі за мужність , за те що ти вибрав такий тяжкий шлях по життю захищати Україну і усіх нас в тому числі.

Хай благословить тебе Бог на щасливу долю, а ангели охороняють тебе з усіх сторін.

Чекаємо тебе живим з перемогою.

Слава Україні.

Слава воїнам ЗСУ».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.