РУСЛАН СТАШКО, Герой із смт ТЕРНИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про це повідомила дирекція ТЕРНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів:

«Шановні односельчани, трагічна звістка знову чорним крилом прилетіла до нашого селища.

Дирекція Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює щирі співчуття родині Героя Сташка Руслана та розділяє біль тяжкої втрати.

Бажаючих вшанувати пам'ять Руслана доводимо до відома, що автобус в м.Суми буде відправлятися у неділю.Про час повідомимо пізніше.

Вічна Пам'ять, Царство Небесне Герою».

«Мій коханий Русічка, наш рідненький папочка, для найрідніших і друзів Русік, для військових побратимів Рус, Санта! Нестерпний біль...Невимовна втрата...Щирість, доброта, чесність, мужність – це все завжди з тобою і вистачало для всіх. Дякую тобі, мій рідненький, за кожну хвилиночку, що разом, за наших дітей, за наших спільних надійних друзів і за все, що зробив для нас. Ти мій ГЕРОЙ, ти наш ГЕРОЙ! Завжди в наших серцях. Вічна пам’ять. Відспівування відбудеться 12.02.2023 о 12:00 у Свято-Воскресенському Катедральному Соборі ПЦУ», - написала на своїй сторіці в Фейсбуці ОКСАНА СТАШКО.

РОМАН ЛИТВИНЕНКО, Герой із смт ТЕРНИ, що в НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9712-roman-lytvynenko-heroi-iz-smt-terny-shcho-v-nedryhaylivskiy-terytorialniy-hromadi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Синів хоронить Україна. Пам'яті Максима Матузки та Романа Литвиненка - випускників Тернівської середньої школи присвячується. Не чайки кигичуть над морем, не пугачів крики в пітьмі. Країна, обійнята горем, в сльозах омиває синів. Безвусі ідуть новобранці, стають під нестримний вогонь, броня догораючих танків спливає з обгорілих долонь.Із ними ідуть сивочолі, боронять сім'ю і поля, в них вистачить сили і волі... Тіла їх приймає земля. Волинь, Закарпаття, Сумщина, Полтава, Черкаси і Львів. В червоних, як кров, домовинах хоронять героїв-синів. Хилилися верби над Терном, примовкли всі пташки в гаю. Орлами злетіли до неба, залишивши землю свою. Максим і Роман не забутні, життя - героїчні сліди. Їх слава і подвиг довічні і царство небесне завжди. Діна Швець. Пам'ятаємо! Шануємо! Переможемо! З любов'ю і шаною педагогічний колектив Тернівської школи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.