Погода на СУМЩИНІ з 10 по 13 лютого 2023 року: невеликий сніг та підвищення температури повітря…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9728-pohoda-na-sumshchyni-z-6-po-8-liutoho-2023-roku-morozno-perevazhno-sukho

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних на Сумщині відбудеться зміна синоптичної ситуації. Погоду визначатиме улоговина та атмосферні фронти циклону з півночі. Очікується невеликий, місцями помірний сніг, мокрий сніг та підвищення температури повітря.

10 лютого 2023 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -8..-13°, вдень -3..-8°.

11 лютого 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..-9°, вдень 0..-5°.

12 лютого 2023 року: х марно з проясненнями, вночі невеликий, місцями помірний сніг, мокрий сніг , вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -4..+1°.

13 лютого 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме-6..-11°, вдень -3..+2°.

Світлана ІВАН ЖИТНИК.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.