На СУМЩИНІ у вівторок, 07 лютого 2023 року, відключення електроенергії за графіками не планується…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«До уваги споживачів!

07 лютого відключень електроенергії за графіками по Сумській області не планується.

Про будь-які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо повідомляти на наших офіційних ресурсах: сайті АТ "Сумиобленерго", сторінці у facebook та телеграм-каналі.

Вкотре нагадуємо про ощадливе використання електроенергії:

не вмикайте одночасно всі наявні побутові прилади;

уникайте пікових годин навантаження (07.00 - 23.00);

за можливості скоротіть використання, або використовуйте опалювальні прилади, посудомийні та пральні машини в нічні години»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9730-na-sumshchyni-06-liutoho-2023-roku-vidkliuchen-elektroenerhii-za-hrafikamy-po-ne-planuietsia-ale-mozhlyva-zmina-sytuatsii-cherez-znyzhennia-temperatury-povitria-ta-zrostannia-spozhyvannia-elektroenerhii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.