На СУМЩИНІ у понеділок, 06 лютого 2023 року, відключень електроенергії за графіками не планується, але можлива зміна ситуації через зниження температури повітря та зростання споживання електроенергії…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«До уваги споживачів!

06 лютого відключень електроенергії за графіками по Сумській області не планується.

Проте можлива зміна ситуації через зниження температури повітря та зростання споживання електроенергії.

Про будь- які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо повідомляти на наших офіційних ресурсах: сайті АТ "Сумиобленерго", сторінці у facebook та телеграм-каналі.

Просимо споживачів відповідально поставитись до використання електроенергії. Це дозволить уникнути перевантаження електромереж.

Дякуємо за розуміння та свідомий підхід до споживання електроенергії!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9725-na-sumshchyni-u-nediliu-5-liutoho-2023-roku-vidkliuchen-elektroenerhii-za-hrafikamy-ne-planuietsia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.