Погода на СУМЩИНІ з 6 по 8 лютого 2023 року: морозно, переважно сухо…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9720-pohoda-na-sumshchyni-4-ta-5-liutoho-2023-roku-snizhytyme-teyperatura-znyzytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», наступного тижня СУМЩИНА перебуватиме під впливом області високого атмосферного тиску. Очікується морозна, переважно суха погода.

6 лютого 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень 0..-5°.

7 лютого 2023 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме-6..-11°, вдень -2..-7°.

8 лютого 2023 року очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -8..-13°, вдень -2..-7°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.