На СУМЩИНІ у неділю, 5 лютого 2023 року, відключень електроенергії за графіками не планується

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«До уваги споживачів!

05 лютого відключень електроенергії за графіками по Сумській області не планується.

Про будь-які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо повідомляти на наших офіційних ресурсах: сайті АТ "Сумиобленерго", сторінці у facebook та телеграм-каналі.

Просимо споживачів відповідально поставитись до використання електроенергії. Це дозволить уникнути перевантаження електромереж.

Дякуємо за розуміння та свідомий підхід до споживання електроенергії!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9722-na-sumshini-v-subotu-4-lyutogo-2023-roku-vidklyuchati-elektroenergiyu-ne-planuyut

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.