Погода на СУМЩИНІ 4 та 5 лютого 2023 року: сніжитиме, температура знизиться…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9709-pohoda-na-sumshchyni-2-ta-3-liutoho-2023-roku-potepliie-snizhytyme

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних на Сумщині очікується сніжна погода, температура повітря почне знижуватись, утвориться сніговий покрив висотою до 5-7 см.

4 лютого 2023 року буде хмарно, сніг та мокрий сніг, місцями значний, вночі та вранці місцями туман, протягом доби слабке налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря протягом доби складатитме 0..-5°.

5 лютого 2023 року очікується хмарність, часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень 0..-5°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.