СУМЩИНА поки що із світлом: тимчасово графіки погодинних відключень не застосовуються…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО ПОВІДОМИЛО:

«Станом на 08.00, за командою НЕК “Укренерго”, для зниження напруги у мережі, тимчасово, графіки погодинних відключень по м. Суми та Сумській області не застосовуються.

У разі можливих змін щодо застосування ГПВ, “Сумиобленерго” повідомить за годину до вимкнення на офіційних ресурсах: сайті АТ "Сумиобленерго", сторінці у facebook та телеграм-каналі».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9710-na-sumshchyni-sohodni-z-18-hodyny-i-do-ranku-diiatyme-hrafik-vidkliuchen-4-2-zavtra-2-liutoho-2023-roku-z-0800-do-2000-hshodyny-diiatyme-rezhym-4-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.