Рашисти по громадах СУМЩИНИ з різних видів зброї нанесли 129 ударів протягом дня…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 1 лютого 2023

Протягом дня ворог здійснив обстріли 4 територіальних громад області: Білопільської, Великописарівської, Шалигинської, Есманьської. Було зафіксовано 129 прильотів.

Білопільська громада: росіяни били по території громади з міномету (18 прильотів, а потім ще 30), а також було 40 пострілів з АГС.

Великописарівська громада: зафіксований мінометний обстріл громади − 1 прильот.

Шалигинська громада також була під мінометним вогнем: з 12.30 росіяни кинули 10 мін по території громади, а через годину − ще 3. Крім того, був обстріл зі стрілецької зброї (5 черг з кулемета).

Есманьська громада: 22 прильоти з мінометів зафіксовано за день в різних куточках громади.

Попередньо − без наслідків.

Віримо в наших захисників і захисниць».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9711-na-teritoriyu-sumshchini-rashisti-skinulli-vibukhovi-pristroji-i-zavdali-raketnogo-udaru

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.