Погода на СУМЩИНІ 2 та 3 лютого 2023 року: потепліє, сніжитиме…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9702-pohoda-na-sumshchyni-z-30-sichnia-po-1-liutoho-2023-roku-snizhytyme

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», лютий на Сумщині розпочнеться з теплішої звичайної, сніжної погоди, яка формуватиметься під впливом циклону над країнами Балтії.

2 лютого 2023 року буде хмарно, невеликий, місцями помірний сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -2..+3°.

3 лютого 2023 року: хмарно, сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -3..+2°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.