Рашисти на територію СУМЩИНИ скидали вибухові пристрої (типу ВОГ)

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 30 січня 2023

Протягом дня ворог здійснив обстріли Білопільської та Есманьської громад. Було зафіксовано 18 прильотів. Також росіяни скидали на територію Великописарівської громади вибухові пристрої (типу ВОГ).

Есманьська громада: з 10.30 був мінометний обстріл по території громади − 7 прильотів. Також був обстріл о 16.20 − 1 прильот (тип обстрілу не встановлений).

Білопільська громада: був зафіксований артилерійський обстріл − 10 прильотів.

Великописарівська громада: росіяни по території громади скинули з БПЛА 8 вибухових пристроїв (типу ВОГ).

Попередньо − в усіх випадках без жертв та руйнувань.

Віримо в наших захисників і захисниць!

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 31 січня 2023 09:00

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9698-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-sohodni-nanesly-vorozhyi-udar-za-poperednoiu-informatsiieiu-aviatsiinyi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.