ВЯЧЕСЛАВ БУЙНОВСЬКИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Буйновський Вячеслав Володимирович, 1973 року народження, кролевчанин. До 1982 року навчався у Кролевецькій школі №3. Потім, родина переїхала та проживала у Магаданській області. У 1997 році Вячеслав повернувся до Кролевця, працевлаштувався, створив родину.

Після Майдану, у 2014 році призваний у Збройні Сили України по мобілізації. Захищав Україну в легендарному батальйоні «Айдар». Солдат, стрілець. Одразу потрапив у саме пекло війни – на передову. Воював у багатьох гарячих точках – Лутугіному, Металісті, Красному Яру, Новоселівці та інших. Під час виконання бойових завдань у вересні 2014 року під Щастям від ворожої гранати, захищаючи своїх товаришів втратив праву руку і ногу.

Після протезування та довготривалої реабілітації знову повернувся до мирного життя: волонтерив та допомагав військовослужбовцям, які потребували реабілітації. Але невблаганна хвороба обірвала життя мужнього воїна.

У Вячеслава залишилась донька, мати, дружина.

Вічна пам‘ять Герою! Співчуття рідним та близьким...

Прощання з Вячеславом Буйновським відбудеться завтра, 31 січня 2023 року о 12.00 год. на кладовищі по вул. Зелена (урочище Борщі, біля об’їзної), повідомили в Кролевецькій міськраді.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9684-oleksandra-vasylenka-pilota-iakyi-zahynuv-u-misti-brovary-pokhovaly-sohodni-v-sumakh

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.