Погода на СУМЩИНІ з 30 січня по 1 лютого 2023 року: сніжитиме…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9692-pohoda-na-sumshchyni-z-27-po-29-sichnia-2023-roku-vnochi-morozna-pohoda-vden-temperatura-pidvyshchuvatymetsia-do-0

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчими днями синоптична ситуація на Сумщині зміниться. Атмосферні фронти циклону над Скандинавією принесуть опади у вигляді снігу та коливання температури, утвориться сніговий покрив.

30 січня 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складе -3..-8°, вдень -4..+1°.

31 січня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень -3..+2°.

1 лютого 2023 року буде хмарно, вночі невеликий сніг, вдень сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень -3..+2°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ,

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.