Рашисти гатили з різних видів зброї по громадах СУМЩИНИ…

Протягом дня ворог здійснив 13 обстрілів 7 територіальних громад…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 січня 2023

Протягом дня ворог здійснив 13 обстрілів 7 територіальних громад − Білопільської, Глухівської, Зноб-Новгородської, Краснопільської, Шалигінської, Середино-Будської та Юнаківської. Стріляли з мінометів, артилерії, а також здійснили авіаційний (ракетний) удар. Було зафіксовано 88 «прильотів».

На жаль, є руйнування.

Як ми уже зазначали, після 13 години території міста Середина-Буда здійснено авіаційний (ракетний) обстріл − 1 прильот. Наразі відомо, що пошкоджено чотири багатоквартирні будинки, 26 приватних будинків, місцевий готель, адміністративну будівлю підприємства, будинок молитви однієї з релігійних організацій, будівлю спорткомплексу, три магазини, кафе, дитячий садок, приміщення пошти.

Юнаківська громада: по селу Юнаківка росіяни били із САУ − 8 прильотів. Від вибухів частково пошкоджено дах та вікна у двох приватних будинках та одну господарчу споруду».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9698-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-sohodni-nanesly-vorozhyi-udar-za-poperednoiu-informatsiieiu-aviatsiinyi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.