Погода на СУМЩИНІ з 27 по 29 січня 2023 року: вночі морозна погода, вдень температура підвищуватиметься до 0°…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9688-pohoda-na-sumshchyni-24-ta-25-sichnia-2023-roku-minlyva-khmarnist-perevazhno-sukho-vnochi-morozno

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця тижня Сумщина перебуватиме під впливом області підвищеного атмосферного тиску. Збережеться переважно суха, вночі морозна погода, вдень температура підвищуватиметься до відмітки 0°.

27 січня 2023 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря вночі складатиме -5..-10°, вдень -4..+1°.

28-29 січня: Мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..-9°, вдень 0..-5.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.