Погода на СУМЩИНІ 24 та 25 січня 2023 року: мінлива хмарність, переважно сухо, вночі морозно…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9671-pohoda-na-sumshchyni-z-21-po-23-sichnia-2023-roku-temperatura-povitria-deshcho-znyzytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчими днями погоду на Сумщині визначатиме західна периферія антициклону. Очікується переважно суха, слабоморозна погода.

24 січня 2023 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..-9°, вдень -3..+2°.

25 січня 2023 року очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря вночі склвдатиме -5..-10°, вдень -3..+2°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.