На СУМЩИНІ рашисти обстріляли житлові будинки та залізницю…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА.

Російські війська обстріляли житлові будинки та залізницю у місті Ворожба Сумської області.

За його словами, близько 14-ї години сьогодні, 23 січня 2023 року, ворог вдарив зі ствольної артилерії. 10 снарядів розірвалися фактично в центрі міста.

Було пряме попадання в багатоквартирний будинок. Одна з квартир зруйнована вщент – туди залетів російський снаряд. Ще три помешкання мають значні пошкодження.

Також від вибухів зруйновані господарчі приміщення місцевих жителів: літня кухня, сарай, лазня, гараж.

Крім того, були перебиті осколками газопровід та електричні лінії.

Також пошкоджені приміщення залізниці та колії…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9686-odna-zhinka-zahynula-shche-dvoie-liudei-poraneni-sohodni-pislia-obstrilu-rashystamy-budynku-bahatoditnoi-rodyny-v-hromadi-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.